Sprzedaż kontenerów morskich

W ofercie naszej firmy znajduje się sprzedaż kontenerów morskich w różnych rozmiarach i warunkach. W nowych lub używanych kontenerach możliwy jest transport nie tylko towarów o standardowych wymiarach, ale również produktów wielkogabarytowych: walcowanych, samochodów, sprzętu specjalnego, mebli, maszyn.

Kontener 10ft na sprzedaż

Bezpieczny transport małych przedmiotów może być trudniejszy niż transport dużych ilości. Używanie metalowych pojemników do załadunku małych ładunków jest nieopłacalne, a rezygnacja z tego wygodnego środka transportu jest niepraktyczna. W przypadku wielu zadań wysyłkowych lepiej jest używać kontenerów o małej objętości, takich jak kontenery 10ft, ponieważ są one uniwersalne. Podobnie jak w przypadku dużych kontenerów, system mocowania nadaje się do każdego rodzaju transportu. Kompaktowość sprawia, że ​​nadaje się do transportu mniejszych statków i ciężarówek o mniejszej ładowności.

Kontenery morskie 10ft na sprzedaż to:

 • Zoptymalizuj koszty transportu małych ładunków.
 • Nawet na małej przestrzeni z łatwością zorganizujesz więcej miejsca do przechowywania.
 • Ponadto możesz skorzystać z magazynów, pomieszczeń magazynowych, pompowni lub małych pomieszczeń generatorów.

W razie potrzeby zainstalujemy dodatkowe wyposażenie i przekonwertujemy kontenery morskie na sprzedaż zgodnie z Twoimi potrzebami. Aby kupić kontener, wybierz nowy lub używany sprzęt pożądanego modelu z naszego katalogu, napisz do nas lub zadzwoń do naszych ekspertów.

Kontener morski 20 stóp na sprzedaż

Kontenery transportowe o długości 20 stóp (6 m) są sprzedawane ze sztywnymi ramami stalowymi z profilowanymi panelami zabezpieczonymi przed korozją. Do produkcji podłóg najczęściej stosuje się procentową wodoodporną płytę pilśniową. Pojemnik wyposażony jest w standardowe zapięcia. Wszystkie pojemniki na sprzedaż są w pełni funkcjonalne i gotowe do użycia. Można je wykorzystać również do innych celów, takich jak domki letniskowe, magazyny, szatnie pracownicze, kioski, magazyny sprzętu ogrodniczego i nie tylko.

Zapewniamy:

 • Dogodne terminy dostawy. Zajmiemy się załadunkiem, rozładunkiem i dostawą wybranego sprzętu.
  modernizacja.
 • Na życzenie możemy wyposażyć kontener według Państwa potrzeb: zamontować dodatkowe drzwi, odciąć dach lub pomalować kontener na wybrany kolor.
 • Gwarantujemy najlepszy koszt kontenerów.

Szeroki zakres usług powiązanych. Oprócz sprzedaży kontenerów 20 stopowych nasza firma prowadzi również usługi takie jak leasing, konserwacja, naprawa i przebudowa wyposażenia kontenerowego kontenerów 6m.

Sprzedam kontener morski 30 stóp

Kontener morski 30ft to wygodny pośredni wybór pomiędzy powszechnie używanymi kontenerami 20ft i 40ft. Jego praktyczne wymiary nadają się do transportu morskiego, drogowego i kolejowego. Ale to nie wszystko, można je modyfikować i powstaną wygodne i tanie konstrukcje: mieszkalne, handlowe, usługowe, magazynowe itp.

W skład konstrukcji wchodzą: dwuskrzydłowe drzwi uchylne ułatwiające załadunek i rozładunek, elementy ryglujące, okucia narożne. Dach jest sztywny, może być stały lub otwierany. W przypadku ładunków ponadgabarytowych użyj modelu bez twardego dachu (plandeki). Nasza firma oferuje do sprzedaży nowe i używane kontenery morskie, eksperci doradzają we wszystkich kwestiach związanych z charakterystyką techniczną i warunkami dostawy kontenerów.

Polecamy uwadze:

40-stopowy kontener morski na sprzedaż

Kontener o długości 40 stóp (12 metrów) jest najbardziej pożądaną jednostką transportową cargo. Służą do przewozu wszelkiego rodzaju ładunków: masowych, sztaplowanych, lekkich opakowań kontenerowych, paczek zbiorczych oraz dużych kalibrów. Kontener transportowy 40 stóp na sprzedaż ma drzwi, które otwierają się na całą szerokość drzwi. W tym przypadku drzwi mogą znajdować się na jednym końcu, obu końcach lub nawet na bocznej ścianie kontenera, w zależności od modyfikacji. Obecne są standardowe mocowania i otwory do wózków widłowych. Oferujemy różne zakupione u nas przekonwertowane kontenery do wysyłki w dowolne miejsce w kraju. Oferujemy nowe i tanie kontenery 12m 40ft wyłącznie do wysyłki lub magazynowania.

Sprzedam kontener morski 45ft – Tytan w świecie kontenerów

Sprzedaż kontenerów morskich
Sprzedaż kontenerów morskich

Potrzebujesz przewieźć duże ilości towaru lub duże przedmioty, które nie mieszczą się w standardowych kontenerach? Oczywiście możesz używać wielu kontenerów, ale nie zawsze jest to wygodne. W końcu zwiększa się przestrzeń potrzebna do przechowywania, rosną koszty wysyłki, a terminy dostaw są opóźnione. Łatwiej jest kupić kontener o maksymalnej pojemności 45 stóp.

 

 

Polecamy także:

Zawsze mamy na sprzedaż nowe i używane kontenery morskie 45ft. Możemy również dostosować sprzęt do Twoich potrzeb – np. dociąć dach i zapewnić Ci pojemny kontener typu open-top. Mamy specjalne stawki dla tych, którzy zarejestrowali się w naszej firmie i tych, którzy kupują wiele kontenerów.

Oprócz wygodnego transportu przesyłek wielkogabarytowych otrzymujesz również:

     • Przestronny magazyn.
     • Szatnia odpowiednia dla wielu osób.
     • Przytulne biuro na budowie.
     • Chatka.
     • Miejsce do zainstalowania każdego, nawet bardzo nieporęcznego sprzętu przemysłowego.

Możesz również zamówić dostawę, załadunek i rozładunek swoich zakupów. Możesz wybrać i kupić sprzęt bezpośrednio na miejscu lub skontaktować się z naszymi ekspertami. Kupując kontener morski o długości 45 stóp, możesz zaoszczędzić czas i zoptymalizować koszty wysyłki. Użyteczna objętość kontenera ułatwia umieszczenie największych ilości towarów, takich jak do 33 europalet, a dzięki uniwersalnemu systemowi mocowania można korzystać ze wszystkich rodzajów transportu morskiego, kolejowego i drogowego.