Pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy – można znaleźć pracę w Polsce w ramach ruchu bezwizowego z wizą lub paszportem biometrycznym. Niezależnie od wybranej dla Ciebie metody, wszystkie opcje wiążą się z legalną pracą i zawarciem umowy o pracę, która gwarantuje terminową wypłatę wynagrodzenia i uzgodnionych warunków pracy na Twoją polską kartę bankową. Każdy klient naszej ukraińskiej agencji zatrudnienia to niezależna historia. Inspirujemy ich do zmian i rozwoju. Szanujemy prawa każdego, bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i cieszymy się, że możemy pomóc w tej fazie zmian.

Istnieje wiele rodzajów wiz, z których trzy są ważne:

 • Krajowa wiza pracownicza (180/365).
 • Wiza sezonowa (do 9 miesięcy).
 • Wiza wojewódzka (365 dni).

Przygotowujemy komplet dokumentów do wydania wizy i dbamy o ich uzyskanie. W przypadku biometrii przygotowujemy również dokumenty wymagane do pracy i przejazdu. Różnica między nimi polega na tym, że zaproszenie do pracy w biometrii kierowane jest na wybrany przez Ciebie wakat, natomiast wakat wizowy możesz wybrać po otrzymaniu tego dokumentu.

Powody, dla których warto rozpocząć współpracę z naszą agencją zatrudniającą pracowników z Ukrainy

Poszukując pracy po raz pierwszy, obawiasz się wyjazdu lub nie chcesz mieć czasu na załatwianie biurokratycznych spraw związanych z wyjazdem za granicę? Skorzystaj z usług profesjonalistów!

Nasza agencja rekrutacyjna:

 • Zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem w zatrudnianiu Ukraińców w Polsce.
 • W Polsce współpracuje z firmami o dużym doświadczeniu i dobrym profilu biznesowym.
 • Gwarantowany sukces w znalezieniu odpowiedniego stanowiska odpowiadającego Twojemu doświadczeniu i umiejętnościom zawodowym.
 • Formalne zatrudnienie w firmie za godziwą płacę.
 • Pomoc w przygotowaniu kompletu dokumentów wymaganych do pracy w Polsce.
 • Wsparcie prawne na wszystkich etapach – od znalezienia pracy po podpisanie umowy o pracę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy pracowników z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy
Pracownicy z Ukrainy

Praca z naszą agencją pracy tymczasowej to przepustka do lepszego życia i Twojego bezpieczeństwa! Szukasz dobrej agencji pracy – dobrze trafiłeś. Nasi eksperci są gotowi, aby już dziś zacząć szukać pracy w Polsce dla Ciebie, Twojej rodziny i wszystkich Twoich znajomych. Jesteśmy licencjonowaną firmą i współpracujemy tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi pracodawcami, którzy są gotowi właściwie ocenić ukraińskie oferty pracy.

Współpraca z pracownikami ukraińskimi https://apsprofit.pl/dla-pracodawcy/pracownicy-z-ukrainy/ odbywa się na podstawie wcześniej przygotowanych umów i przygotowujemy wszystkie dokumenty pracownicze. Jeśli jesteś dobrym specjalistą, możesz liczyć na dobrą pracę i dalszy rozwój zawodowy. Gwarantujemy wsparcie informacyjne podczas pobytu w Polsce. Jeśli nie masz doświadczenia, nasi eksperci z pewnością wybiorą odpowiednią ofertę, specjalnie dla Ciebie – wszystkie wakaty są indywidualnie dobierane do Twoich wymagań.

Jeśli potrzebujesz stabilnej i formalnej pracy w Polsce, skontaktuj się z nami, nie pożałujesz tej decyzji! Powierz profesjonalistom znalezienie legalnej pracy! Droga do sukcesu zaczyna się od umiejętności podejmowania właściwych decyzji, pamiętaj o tym. Nie trać cennego czasu na kontakt z nami, na pewno znajdziemy wakat, którego szukasz!

Dlaczego Ukraińcy wybrali Polskę?

Główne atuty, które wyróżniają Polskę to:

 • Godna płaca.
 • Terytorium blisko Ukrainy.
 • Podobieństwo mentalności i języka na tle innych krajów UE.
 • Mnóstwo wakatów, z których większość nie wymaga specjalnych umiejętności ani znajomości języka polskiego.
 • Uzyskanie wizy pracowniczej jest szybsze, tańsze i szybko się zwraca niż w innych krajach europejskich.
 • Możliwość oficjalnego zatrudnienia na podstawie paszportów biometrycznych, co pozwala jak najszybciej zaplanować zatrudnienie w Polsce.
 • Możesz przedłużyć swój pobyt i pracę składając wniosek o wydanie karty pobytu.

Polska ma do wyboru dużą liczbę wolnych miejsc pracy w różnych dziedzinach. Są to głównie: magazyny, zakłady usługowe i fabryki. Pracodawcy często oferują wakaty w tych zawodach: spawacze, krawcy, pracownicy branży meblarskiej. Na naszej stronie z wygodnymi filtrami wyszukiwania można znaleźć wiele ofert dla ukraińskich pracowników. Warto wziąć pod uwagę, że nie wszystkie stanowiska są stale zatrudniane, a często TOP stanowisk jest niewiele i szybko się zapełniają.

Sprawdź koniecznie:

Jak wybrać miasto pracy?

Wybór miasta, w którym planujesz pracować, zależy bezpośrednio od Twoich życzeń i celu Twojej podróży do Polski. Jeśli Twoje cele mają więcej wspólnego z chęcią zamieszkania w europejskim kraju i przeprowadzką w przyszłości, najlepiej przestań wybierać jedno z mniejszych lub większych miast.

Jeśli Twoim celem jest zarobienie jak największej ilości pieniędzy, opłaca się wybrać małe miasto, również w tym przypadku wybór dobrze płatnej pracy jest znacznie większy, ponieważ większość polskich firm znajduje się w małych miastach lub miasteczkach. Życie i transport mogą być tańsze, zwłaszcza jeśli Twoja firma znajduje się blisko miejsca, w którym mieszkasz. Oferujemy kandydatom stosunkowo wysokie zarobki, dobre warunki pracy i życia, co pozwala nam co miesiąc rekrutować setki wysoko wykwalifikowanych i wydajnych pracowników z Ukrainy.